Meerdaagse excursies
Prijs: vanaf € 186,00
Ontdek het westen van Suriname
Interessante tour naar het westen van Suriname. Onderweg rijdt u door een landschap met uitgestrekte rijstpolders. U bezoekt de tweede stad van Suriname, Nieuw Nickerie. En u maakt een boottocht door het prachtige natuurgebied Bigi Pan. Een must voor vogel- en natuurliefhebbers!
Tijdens deze 2 of 3 daagse trip krijgt u een goede indruk van de diversiteit van het landschap in het kustgebied van Suriname. Via Groningen reist u door Coronie richting Nickerie, het meest westelijke district en grenzend aan het buurland Guyana. Naast de afwisseling in het landschap zult u ook zien dat er in de districten mensen van diverse origine wonen.
Tijdens de boottocht door de mangrove van het natuurreservaat Bigi Pan kunt u vele soorten vogels spotten. Steltlopers, roofvogels, ijsvogels en spechten voelen zich thuis in deze voedselrijke omgeving. Met een beetje geluk komt u ook de prachtige rode ibissen tegen.
Informatie
Vertrekdagen: op aanvraag
Aantal dagen: 2 of 3
Minimaal aantal personen: 4
Vervoer: per bus en boot
Accommodatie: overnachtingen in een toeristenklasse hotel
(prijs gebaseerd op 2-persoonskamerbezetting)
Verzorging: volpension, incl. koffie, thee en water
Programma: inbegrepen onder leiding van een Nederlandssprekende gids
Als u dit leuk vindt, vindt u vast ook leuk:
Soort Reis:
Klik
hier voor meer informatie