" De verhouding tussen

ontspanning en inspanning

tijdens de expeditie vonden wij

perfect. De informatie van jullie

was erg compleet. "

Meer klantenrecensies

Anaula Nature Resort

Stel hier uw vraag
Jungle verblijven
Prijs: vanaf € 249,00

Heerlijk onderkomen aan de Bovensurinamerivier

Anaula Nature Resort is een prachtig resort aan de Bovensurinamerivier, op een eilandje in de Ferullasivallen. Het resort ligt op zo’n 3 uur rijden en een uur varen van Paramaribo.

De omgeving
Anaula ligt aan de bovenloop van de Surinamerivier vlakbij het prachtig gelegen marrondorpje Gunsi. Dit dorpje staat bekend om het mooie houtsnijwerk dat door de inwoners gemaakt wordt. Ook het dorp Nieuw Aurora, waar een missiepost met o.a. een schooltje en een medische post zijn gevestigd, ligt vlakbij het resort. De Saramaccaanse bevolking heeft hun cultuur uit Afrika behouden. Tijdens een bezoek aan de dorpen maakt u kennis met de eeuwenoude tradities.

Programma
U kunt 3 tot 5 daagse trips naar Anaula Nature Resort maken. Tijdens uw verblijf zijn alle dagen gevuld met uitstapjes o.a. naar de omliggende marrondorpen, wandelingen in de omgeving en naar in de buurt gelegen kostgrondjes. Ook is er gelegenheid om te zwemmen in de rivier en te genieten van de natuurlijke jacuzzi's bij de stroomversnellingen. Uiteraard blijft er nog voldoende tijd over om te ontspannen op de veranda van uw eigen huisje of in een van de hangmathutten op het eiland. Ook het zwembad met de ligbedden is een heerlijke plek om tot rust te komen.

Faciliteiten
Er zijn comfortabele lodges voor twee tot vijf personen voorzien van bedden met klamboes, badkamer met douche en toilet en een veranda waar u heerlijk kunt luieren en genieten van de prachtige omgeving. Het resort beschikt over een zwembad met ligbedden en terrasstoelen.
In het restaurant worden alle maaltijden in buffetvorm geserveerd. Koffie en thee zijn tijdens het eten gratis verkrijgbaar. Ook is er altijd tapwater en siroop voorhanden; u kunt de gehele dag door flesjes vullen. Alcoholische drankjes en frisdranken zijn tegen betaling bij de bar verkrijgbaar. 's Avonds blijft de bar geopend en kunt u met de andere gasten napraten over de belevenissen van de dag. Een aantal malen per week wordt er een culturele dansshow opgevoerd.

Informatie

Vertrekdagen: ma wo vrij
Aantal dagen: 3 tot 5
Minimaal aantal personen: 2
Vervoer: per bus/korjaal
Accommodatie: 2 tot max. 6 persoonslodges met bedden en klamboes en eigen douche en toilet
Verzorging: volpension, incl. koffie, thee, water en limonadesiroop
Programma: inbegrepen onder leiding van een Nederlandssprekende gids
Als u dit leuk vindt, vindt u vast ook leuk:

Soort Reis:

Klik hier voor meer informatie
natuur
cultuur
relaxen
kindvriendelijk